Šití obleků na míru

Šití obleků na míru

Vizitkou úspěšného muže v dnešní společnosti je dokonale padnoucí oblek zhotovený na míru. Díky flexibilnímu systému Made to Measure a mnohaletým zkušenostem s oděvní výrobou jsem schopna Vám nabídnout oděvy šité na míru té nejvyšší evropské kvalitě. Můžete si nechat ušít obleky na míru typu „Business“ pro každodenní nošení, méně formální oděvy typu „Casual“ i oděvy pro speciální příležitosti jakou jsou smoking, žaket nebo frak. V šatníku dobře oděného muže by neměl chybět plášť elegantního střihu.

Originalita a výjimečnost oděvů na míru spočívá nejen v dokonale padnoucím střihu, ale zejména ve specifických detailech. Výběrem z široké palety knoflíků, podšívek, kontrastních materiálů na límce či rukávové laty si můžete vytvořit svůj vlastní osobitý styl.

PODŠÍVKY

Naše nabídka se na evropském trhu řadí k nejrozsáhlejší. Stálá kolekce zahrnuje přes 120 druhů podšívek různých odstínů všech barev a je doplňována o dezény s efektními vzory.

KNOFLÍKY

K Vašim oděvům si můžete vybrat z nabídky více jak 100 druhů knoflíků z různých materiálů včetně exkluzivních perleťových, kovových, kožených i přírodních knoflíků z pravé rohoviny.

PLSTI

Dalším prvkem podtrhujícím individualitu Vašeho oděvu je zvýraznění límce pomocí kontrastního materiálu – plsti.

ALCANTARA

Speciální druh materiálu využívaný na laty na rukávech či kontrastní prvky k volnočasové módě Casual.

KONTRASTNÍ LEPENÍ

http://www.businesspunks.com/art-linings/