Šití dámských kostýmů a halenek na míru

V naší nabídce máme širokou škálu oděvů na míru pro ženy. Využíváme materiálů od předních světových výrobců tkanin jako jsou například Loro Piana, Dormeuil, Scabal a podobně. Nabídka vychází ze střihů určených především pro tzv. business look. Ten lze však modifikovat využitím množství detailů, které nabízíme – paspulky, lemování, kontrastní prvky, ozdobné konflíky atd.
(Více detailů o podšívkách a kontrastních prvcích naleznete v této sekci)

Základem dámského šatníku je padnoucí SAKO. S přihmouřeným okem lze v konfekci koupit kvalitní šaty nebo sukni, ale sako, to je opravdu oříšek. Aby dobře sedělo v ramenou, prsní záševky byly na svém místě – pak je to téměř nemožné. Takže pokud uvažujete o první investici do svého šatníku formou Made to Measure, rozhodně by to mělo být právě sako.

Nabízíme opět mnoho variant – jednořadové, dvouřadové, krátké rovné sáčko - tzv. Chanel. V prodloužené délce přes pouzdrové šaty poslouží výborně na velmi formální příležitosti.

SUKNĚ

Umíme ušít úzké sukně s rozparky ať už vzadu uprostřed, v předním díle na dělících švech. Zejména ty se zvýšeným pasek jsou nyní velmi aktuální.

Dále sukně skládané, šikmo střižené, které mají dívčí charakter.

KALHOTY

Podobně jako se sakem, je to i s kalhotami. Kalhoty na míru vám budou perfektně sedět – ať už širší model tzv. Marlen nebo v kratší délce, cigaretového střihu.

VESTA

Dámská vesta je často neprávem opomíjený kus oděvu. Ušitá například z kontrastního materiálu (káro, květovaný vzor atd.) oživí business kostýmek. Oděná na nahé tělo zase působí velmi žensky, je možné ji použít i jako část formálního večerního outfitu.

HALENKA – KOŠILE

Stejně jako u saka, je i u halenky velmi důležité, aby perfektně seděla. To je u nás samozřejmostí. Nabízíme širokou škálu materiálů, zejména ze 100% bavlny, které doplníte kontrastním štepováním, barevnými knoflíky, monogramem..